Vedoucí pracoviště - Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Volná místa Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Volná místa kvalita a kontrola jakosti Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme
● vyučen nebo SŠ Vzdělání
● MS OFFICE - uživatelský
● spolehlivost, samostatnost, flexibilita
● řidičský průkaz B

Nabízíme

Nabídka
● zázemí ve stabilní společnosti
● práce v jednosměnném provozu, flexibilní začátek/konec pracovní doby
● mzdové podmínky od 35 000 - 40 000 Kč/měsíc
● bonusy, mobilní telefon, notebook, 20 dní dovolené, stravenkový paušál, vzdělávací kurzy, karta Benefit Plus, firemní akce

Náplň práce

Pracovní náplň
● zastřešení projektu na kontrolu a třídění dílů
● jednání a komunikace se zákazníky i dodavatelem
● příprava a vedení pracoviště
● vedení týmu zaměstnanců a jejich školení

HOLLEN Agency s.r.o.

Mladá Boleslav

Kontaktní osoba:
Lenka Popprová   735756750