Finanční analytik - i pro absolventy ekonomické VŠ Mladá Boleslav

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ či VŠ ekonomického zaměření
- analytické myšlení, schopnost číst v číslech, selský rozum
- velmi dobrá znalost MS Excel, zkušenost s podnikovými informačními systémy (nejlépe Altus Vario)
- praxe na obdobné pozici je výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventa VŠ ekonomického zaměření s chutí učit se

Nabízíme

- zodpovědná pozice v zavedené, prosperující české společnosti
- moderní, plně profesionální pracovní prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení, možnost osobního i profesního růstu
- zaměstnanecké výhody a benefity, firemní akce, vzdělávací kurzy a školení

Náplň práce

- analýza ekonomiky provozu servisu (personální náklady, náklady na dopravu, materiál a díly, režijní náklady, ceníky prací a materiálu)
- analýza cen, marže, obrátkovosti a ziskovosti
- analýza zakázek, cenových nabídek, efektivita práce

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková   725 033 442