HR manager Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa lidské zdroje Třebíč

Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Dokončené SŠ vzdělání zakončené maturitou
• Prokazatelnou praxi v oblasti HR na obdobné pozici, min. v délce 3 roky.
• Znalost nástrojů MS Office – Word, Excel, Teams …,
• Dobré komunikační schopnosti, přirozené vedení a motivace týmu – ověřujeme testem osobnosti.
• AJ na úrovni B2 (plynulá komunikace) – ověřujeme ústním pohovorem.

Nabízíme

• Plný úvazek / zkrácený úvazek.
• Příležitost karierního růstu – postupné zvyšování kompetencí, odpovědnosti.
• Zvyšování kvalifikace na pozici – externí školení.
• Aktivní využití angličtiny v praxi.
• Občasné služební cesty do zahraničí.

Jaké benefity jsou pro Vás připraveny?
• Odměny za dobře odvedenou práci.
• Příspěvek na stravování.
• Příspěvek na zdokonalení jazykových znalostí.
• Účast na zaměstnaneckém akciovém programu…

Náplň práce

Komunikujete plynně anglicky?
Máte zkušenosti s HR ve střední nebo velké firmě?
Umíte být leaderem týmu?

Pokud ano, napište nám !

Co bude výsledkem Vaší práce?
Fungující HR oddělení, které bude podporou pro vedení společnosti a jednotlivé pracovní týmy.

Co bude náplní Vaší práce?
• Spolupráce s vedením společnosti a s výrobními divizemi.
• Komunikace s mateřskou společností v angličtině včetně reportingu.
• Vedení HR oddělení a určování cílů v personální oblasti společnosti.
• Nastavování a zajištění odpovídajících procesů (hodnocení, odměňování, školení, nábor…).

NUVIA a.s.

Hrotovická-Průmyslová Zóna 168
Střítež
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ilona Holčáková   +420724862824