Skladník v logistickom centre s hračkami / Bez znalosti nemčiny / Hradené ubytovanie Gernsheim

Volná místa logistika a doprava Gernsheim

Lokalita pracoviště: Gernsheim, Zahraničí
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

✔️ Schopnosť pracovať v tíme a motivácia
✔️ Prax v sklade výhodou
✔️ Nemecký jazyk : výhodou - nie podmienkou
✔️ Čistý register trestov

Nabízíme

✅ Zabezpečené a plne HRADENÉ UBYTOVANIE
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba na projekte
✅ DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
✅ Výplata vždy načas
✅ Stabilná práca
✅ Poskytujeme zálohy

Nástupná mzda:
✔️ 12,50 €/hod. brutto + príplatky

Príplatky :
✔️ Nadčasy + 25%
✔️ Nočné + 25%
✔️ Nedele + 50%
✔️ Sviatky + 100%

Náplň práce

Práca v modernom logistickom centre pre jeden z najväčších e-shopov v Nemecku. Ide o internetový obchod s hračkami, iným tovarom pre deti a oblečením:

Ako skladník budete nasadený v jednej z nasledujúcich oblastí:
✔️ Výdaj tovaru, príjem tovaru alebo vrátenie tovaru.
✔️ Medzi vaše úlohy potom bude patriť vyberanie, balenie a prebaľovanie tovaru alebo spracovanie vrátenia tovaru.

Miesto výkonu práce : Gernsheim (južne od Franfurktu nad Mohanom - región Hasensko)

Ide o sezónnu prácu do Vianoc. Následne Vám od nového roka ponúkneme na výber niektorý z našich dlhodobejších projektov.

Edymax Deutschland GmbH

81829 München
Deutschland

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária