Prodavač/kuchař v pojízdném grilovacím stánku Chemnitz, Adelsdorf

Volná místa obchod a prodej Chemnitz, Adelsdorf

Plat: 2300 - 4000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Chemnitz, Adelsdorf, Zahraničí
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

řidičský průkaz min. sk. B
fyzická zdatnost
základní znalost němčiny
komunikace, pratelske vystupovani se zakazniky
odolnost vůči horku, stresu a povětrnostním vlivům pocasi

Nabízíme

pracovní smlouva přímo se zaměstnavatelem na dobou neurcitou
práce na plný úvazek 3-4 dny v týdnu, ca 8-20 hod
pondělí a neděle vždy volné, volno o svatcich, firemni dovolena 22.12.-6.1.
Narok na dovolenou zakladnich 5 týdnu
pečlivé a zajímavé zapracování, Čeští kolegové
Na zacatek 2300 € hrubého (po dobu skoleni a zkusebni doby, od 4. mesice denni pausal + provize z trzby(min. 2.300 € az 4.000 €)
možnosti dalšího osobniho rozvoje
pracovní oděv a nápoje zdarma
pomoc a podpora pří jednáních s úřady
moznost ubytovani

Náplň práce

Prodavač - Griler (m/ž/jiné) si ráno vyzvedne naložený prodejní vůz a potom jede na své prodejní místo. Zde postaví svůj stánek a začne s přípravou a prodejem. Griluje a prodává naše kuřata a další grilované speciality. Po ukončení prodeje se vrátí zpět na firmy.
Oblast Chemnitz (Sasko) anebo Adelsdorf (Bavorsko)

Hertel Nordbayern GmbH.

95126 Schwarzenbach an der Saale
Německo

Kontaktní osoba:
Anke Hertel   0049 179 70 77 060