Řidič kurýr - řidič dodávky,rozvoz balíkových zásilek PPL K.Vary Karlovy Vary

Volná místa Karlovy Vary Volná místa logistika a doprava Karlovy Vary

Plat: 20000-50000
Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Řidičský průkaz sk.B, dobré zkušenosti s aktivním řízením. Čistý trestný rejstřík, pracovitost, spolehlivost, pozitivní a milý přístup.
Vítány jsou zkušenosti s prací řiďič, zkušenosti s rozvozem, s prací kurýr či pošťák.
Prosím volat! Telefon 608816944

Náplň práce

Řidič - kurýr, řidič dodávky pro rozvoz balíkových zásilek u společnosti PPL Karlovy Vary . Rozvoz balíků dle přidělené trasy. 20- až 50 tisíc plus benefity.
Dle výkonu a kvality. Požadujeme řidičský průkaz sk.B, dobré zkušenosti s aktivním řízením, čistý trestný rejstřík, pracovitost, pozitivní přístup. Zázemí silné firmy.
Nástup možný ihned. Prosím volat! Telefon 608816944. Více info na telefonu.

Karel Eder

Praha, Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227