Zaměstnanec zpracování masa (m/ž/d) 95126 Schwarzenbach, SRN

Volná místa potravinářství 95126 Schwarzenbach, SRN

Plat: 15 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: 95126 Schwarzenbach, SRN, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- odborné vzdělání řezníka výhodou ne podmínkou
- Vzdělání/praxe v oblasti výroby potravin
- Výrazné povědomí o hygieně a kvalitě
- Fyzická zdatnost a odolnost vůči stresu
- Kladený důraz na úroveň kvality práce
- Týmový hráč
- Srdce a myšlení na správném místě
- minimálně základy německého jazyka

Nabízíme

- mzda - 15,- € / hod
- smlouva na dobu neurčitou
- dlouhodobé jisté zaměstnání v rodinné firmě
- měsíční poukázka na pohonné hmoty
- Moderní, ergonomicky navržené pracoviště
- Krátké rozhodovací cesty, plochá hierarchie
- Možnost zaškolení
- Příjemná a kolegiální pracovní atmosféra
- Pracovní oděvy a prádelna
- Podniková jídelna
- Nápoje zdarma

Náplň práce

Jako zaměstnanec zpracování masa obdržíte syrové masné výrobky a zkontrolujete množství a kvalitu. Přebytečný tuk a kůži odříznete. Výrobky nakořeníte a vložíte do předem připraveného stroje na ''nakořeňování'. Pak našpízujete kuřata, kolena a žebra na grilovací špízy. Hotové špízy uložíte do přepravních regálů. Po skončení výroby uklidíte pracovište.

Pracovní doba
Po - čt: 5 - 14 hod
Pá: 5 - 11 hod

Hertel Nordbayern GmbH.

95126 Schwarzenbach an der Saale
Německo

Kontaktní osoba:
Anke Hertel   0049 179 70 77 060