Skladník/ice příjmu, expedice Brodce n.J.

Volná místa automobilový průmysl Brodce n.J.

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brodce n.J., Středočeský
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu
organizační a komunikační schopnosti
schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Nabízíme

dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
práce v třísměnném provozu v Brodcích
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
stravenkový paušál
kvartální odměny

Náplň práce

kontrola vyložených palet a porovnání s DL
správné označení příjmového materiálu
vizuální kontrola
zadávání dat do PC
komunikace s dodavatelem
operativní řízení přistavování LKW k expedici

Filipa, a.s.

Na Větrově 271/35, Lhotka
Praha 4

Kontaktní osoba:
Marie Kornelaková   702 119 254