Elektrikář - silno nebo slaboproud / Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Plat: 32000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co budete dělat?
• Odborné elektro práce při montážích v oblasti elektro/staveb (všechny typy napětí) po celé ČR
• Zapojovat, měřit, odzkoušet zapojení a uvádět do provozu - dle svého zaměření (silno/slaboproud)
• Zapojovat rozvaděče – vnitřní i venkovní
• Rozvádět a pokládat kabely, montovat zařízení a přístroje
• Elektro-práce při výstavbě rozvoden včetně připojení (VVN, VN), EPS a ostatní systémy
• Pracovat v rámci turnusových výjezdů 5 - 10 dní/turnus (včetně víkendu)

Co potřebujete:
• Elektrotechnické vzdělání, vyhlášku 50/1978 min. §5 (propadlou zajistíme)
• Praxi v oboru elektro - výhodou
• Schopnost pracovat ve výškách nebo z plošiny
• Manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce v terénu, těžká břemena)
• Orientaci ve výkresové dokumentaci
• Řidičský průkaz sk. B

U nás najdete:
• Turnusové výjezdy dle zakázek (práce i o víkendu)
• Možnost placených přesčasových prací v týdnu i o víkendu
• Pravidelnou mzdu a možnost výrazně ovlivnit svůj příjem dalšími zákonnými složkami – vše na výplatní pásce
• Jistotu zaměstnání ve stabilní české společnosti, která působí na trhu již od roku 1991
• Práci na unikátních zakázkách po celé ČR
• Možnost zajištění dopravy – podnikové auto
• Stravenky v hodnotě 150,- Kč / nebo stravné
• Další benefity skupiny ELTODO

Máte-li o tuto práci zájem, napište nám. Pošlete životopis nebo jen napište, jaké máte zkušenosti. Ozveme se Vám obratem.

Energovod CZ, a.s.

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227