Montér / zámečník pro zakázky v Čechách Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Plat: 33000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co budete dělat?
• Zámečnické a přípomocné práce při montážích v oblasti elektro/staveb (i vysoké a velmi vysoké napětí) po celé ČR
• Demontovat, montovat a opravovat výměnným způsobem
• Opravovat poškozená místa zavařením, vyrovnáním a broušením
• Montovat lana a hrubé spojky
• Svařovat zemnící sítě (pozink/ocel)
• Sestavovat a svařovat ocelové konstrukce/díly dle výkresové dokumentace
• Stavět konstrukce v terénu
• Ručně opracovávat součásti pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním
• Pracovat v rámci turnusových výjezdů 5 - 10 dní/turnus (včetně víkendu)

Co potřebujete:
• Praxi jako zámečník nebo u absolventů vzdělání v oboru
• Schopnost pracovat ve výškách nebo z plošiny
• Manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce v terénu, těžká břemena)
• Svářečské zkoušky - výhodou nikoli podmínkou / zajistíme
• Orientaci ve výkresové dokumentaci
• Vazačské zkoušky – výhodou
• Řidičský průkaz sk. B

U nás najdete:
• Turnusové výjezdy dle zakázek (práce i o víkendu)
• Možnost placených přesčasových prací v týdnu i o víkendu
• Pravidelnou mzdu a možnost výrazně ovlivnit svůj příjem dalšími zákonnými složkami – vše na výplatní pásce (základní mzda 33-40000Kč dle praxe + odměny, diety atd.)
• Jistotu zaměstnání ve stabilní české společnosti, která působí na trhu již od roku 1991
• Možnost zajištění dopravy – podnikové auto
• Ubytování v době práce zajištěno
• Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno a další benefity skupiny ELTODO, které je společnost součástí

Energovod CZ, a.s.

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227