Montážní dělník s ŘP sk. B, mzda až 35.000 Kč, volné víkendy Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa logistika a doprava Jihlava

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* manuální zručnost a fyzická odolnost nutností
* platný řidičský průkaz skupiny B (výhodou skupina C a E)
* ochotu pracovat i mimo Jihlavu
* zodpovědnost, pečlivost a schopnost pracovat samostatně i v týmu
* časovou flexibilitu
* zkušenosti s montáží dopravního značení (výhodou, ale není podmínkou)

Nabízíme

* stabilní pracovní místo ve společnosti rodinného typu
* příležitost podílet se na zajímavých a důležitých projektech
* možnost profesního růstu a rozvoje dovedností
* motivující finanční ohodnocení až 35.000 Kč + sezónní bonusy až 10.000 Kč
* přátelské pracovní prostředí a týmovou spolupráci
* 4 týdny dovolené + 5 dnů „sick day“
* volné víkendy

Náplň práce

Jsi zručný a spolehlivý? Máš chuť k práci, ale málo zkušeností? Nevadí, připoj se k našemu týmu!
* instalace dopravního značení
* demontáže a montáže svodidel, opravy zábradlí
* drobné práce na pozemních komunikacích (např. protiskluzové nátěry)
* řízení automobilu

Místo výkonu práce: Jihlava, Česká republika

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Židovská 4841/3
Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Johanka Tauschová