Operátor pájení, mzda 27.000 Kč, stravenky 190 Kč/den Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa technika a elektrotechnika Ostrava

Plat: 22500 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* dobrý zrak, manuální zručnost
* odolnost vůči teplu
* schopnost organizace práce
* spolehlivost, odpovědnost
* technickou zručnost
* základní znalost MS Office (Excel, Outlook)

Nabízíme

* mzda 22.500 Kč + příplatky dle ZP + výkonnostní bonusy
* stravenky 190 Kč/den
* příspěvek na čištění oděvu
* 13. plat
* stabilní zaměstnání v příjemném pracovním kolektivu
* dvousměnný provoz, 05:30 - 14:00h, 14:00 - 22:15h
* MultiSport karta

Náplň práce

Jste zruční a máte zkušenosti s pájením? Umíte si dobře zorganizovat práci, tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.
* výměna BGA součástek na pájecí stanici
* příprava a čištění PCB desek s komponenty
* záznam provedené práce v Excelu
* pro práci je důležitá jemná motorika

Místo výkonu práce: Ostrava - Přívoz

FlexI T agency s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Molnarova