Opravář/ka výpočetní techniky, mzda až 28.000 Kč, pouze ranní směny Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa technika a elektrotechnika Ostrava

Plat: 23000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* znalost HW, SW
* základy technické AJ výhodou
* manuální zručnost
* dobrý zrak
* základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem
* preciznost, smysl pro detail

Výhodou bude pokud máte:
* zkušenost se skládáním, opravováním PC
* zkušenosti s pájením komponentů
* SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe)
* orientace a čtení v elektrotechnických schématech

Nabízíme

* mzda 23.000 Kč + příplatky dle ZP
* příplatky za přesčas
* osobní hodnocení
* měsíční bonusy
* roční bonusy
* stravenky 190 Kč
* příspěvek na čištění oděvu
* 13. plat
* stabilní zaměstnání v příjemném a pohodovém pracovním kolektivu
* ranní směny
* MultiSport karta s příspěvkem od zaměstnavatele

Náplň práce

Baví vás počítače? Chcete pracovat pouze na ranní směnu? Budeme se těšit na váš životopis.
* záruční a pozáruční servis drobné elektroniky
* analýza opravovaného produktu
* detekce a opravy závad
* testování funkčnosti produktu po provedení opravy
* záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)
* místo výkonu práce: Ostrava - Přívoz

FlexI T agency s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Molnarova