Merchandiser/ka Sušice

Volná místa Sušice Volná místa administrativa Sušice

Plat: 29300 - 31700 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Sušice, Plzeňský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme svědomité zaměstnance (muže nebo ženu) na pozici Merchandiser.
Úvazek 37,5 hod. týdně. Nástup možný ihned.
Úkolem Merchandisera/ky bude spolu s kolegy nastavovat a realizovat obecné postupy na celé síti více než 100 prodejen.
Požadujeme:
- praxe z maloobchodního prostředí výhodou
- schopnost práce s PC (MS Office samozřejmostí + 3D návrhy layoutu a interiéru)
- časová flexibilita a samostatnost při realizaci jednotlivých projektů
- řidičský průkaz skupiny B
- organizační schopnosti
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Proč pracovat právě u nás:
- zázemí úspěšné výhradně české firmy
- práci v příjemném kolektivu zkušených spolupracovníků
- zajímavá a různorodá práce
- profesní růst
- jistota trvalého zaměstnání

Nabízíme tyto možnosti a benefity:
- týdenní pracovní doba 37,5 hod. bez snížení mzdy
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost ovlivnění výsledků, část mzdy závislá na dosaženém výkonu
- sezónní příplatky
- mimořádné odměny, dárkové karty
- stravenky
- odměny při životních a pracovních výročích dle kolektivní smlouvy
- roční odměny
- zvýhodněné telefonní tarify
- právní poradu při řešení sociálních, majetkoprávních a ostatních záležitostí
- zapojení do Odborového svazu pracovníků obchodu

Náplň práce

Dispoziční řešení prodejen - vytváření základní logiky prodejny, rozmístění a výběr prodejního zařízení, stanovení "nákupní trasy" včetně realizace a organizace v místě prodejny.
Vystavení a označení zboží - zařazení zboží dle sortimentních skupin do "nákupních zón" s důrazem na snadnou orientaci zákazníka včetně průběžné realizace a kontroly na prodejnách.
Vytváření pravidel merchandisingu - přizpůsobování rozmístění zařízení i zboží v prodejnách aktuálním prodejním trendům a cílům firmy, včetně podkladové dokumentace a realizace na prodejnách.

Západočeské konzumní družstvo Sušice

nám. Svobody 135
Sušice

Kontaktní osoba:
Petra Prunnerová