Vedoucí technického oddělení (m/ž) Nýrsko

Volná místa Nýrsko Volná místa technika a elektrotechnika Nýrsko

Lokalita pracoviště: Nýrsko, Plzeňský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti (vstřikování plastů, lakování, montáže)
• Zkušenosti se zadáváním výroby nástrojů pro vstřikování plastů
• Znalost statistických metod a technik (APQP, FMEA, SPC…)
• Praxe projektového manažera
• Komunikativní znalost angličtiny - B2
• ŘP skupina B
• Uživatelská znalost práce na PC
• Znalost výrobních procesů
• Znalost procesů neustálého zlepšování
• Praxe min 3 roky na obdobné pozici

Nabízíme

Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí, zkrácená prac. doba 37,5 hod/týdně, 5 týdnů dovolené, dopravné 2,70 Kč/km (max částka za den je 97,20 Kč), dotované stravování, vzdělávání, jazykové kurzy, odměny při pracovním a životním jubileu, firemní akce, právní poradenství zdarma

Náplň práce

• zlepšování procesů zavádění nových výrobků
• zlepšování procesu poptávkového / nabídkového řízení
• zavádění projektových týmů pro největší zákazníky
• revize rozsahu projektové dokumentace
• plánování a kontrola nákladových položek středisek a založených projektů
• jednání se zákazníky

OKULA Nýrsko a.s.

Klostermannova 53
Nýrsko

Kontaktní osoba:
Pavla Štáhlichová