Teamleader (m/ž) Brodce nad Jizerou

Volná místa automobilový průmysl Brodce nad Jizerou

Plat: 31000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brodce nad Jizerou, Středočeský
Aktualizováno před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti s vedením kolektivu
Organizační schopnosti
Schopnost učit se novým věcem
Schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost
Znalost PC, práce se čtečkou čárových kódů

Nabízíme

Dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
Přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat
Prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
Motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, příspěvek na ŽP nebo PP a mnohem více, pokud u nás zůstaneš déle
Práce ve třísměnném provozu v Brodcích

Náplň práce

Metodické řízení pracovníků výroby
Zodpovědnost za dodržování pracovních postupů a zpracování výrobních výkazů
Zodpovědnost za dostupnost materiálu a včasnou expedici dle požadavků
Zajišťění a provádění veškerých školení přímých podřízených
Samostatná práce se skladovým systémem SiStore
Plnění úkolů vyplývajících z příručky kvality a požadavků normy IATF 16949

Filipa, a.s.

Na Větrově 271/35, Lhotka
Praha 4

Kontaktní osoba:
Marie Kornelaková   702 119 254