Důlní technik Karviná

Volná místa Karviná Volná místa dělnické profese Karviná

Plat: 42300 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Karviná, Moravskoslezský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• středoškolské vzdělání s maturitou (strojní nebo elektro)
• praxe v oboru
• dobrý zdravotní stav
• dobrou pracovní morálku

Nabízíme

• podíl na hospodářském výsledku (13. plat)
• pracovní doba 37.5 hodin/týden, vícesměnný provoz
• 30 dnů dovolené
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek ke zmírnění sociálních dopadů souvisejících s útlumem těžby v OKD nezaniká

Náplň práce

• organizování a kontrolování pracovních činností ve svislé dopravě
• komunikování s hlavní inspekční službou
• hlášení skutečně odvedené práce nadřízeným
• koordinování ostatních navazujících činnosti (důlní doprava, strojní zařízení apod.)
• fárání od cca 8.00 do 12.00, případně organizovat pracovní činnosti na povrchu
• vedení stavebního deníku a knihy denních záznamů
• kontrolování osádky, jestli všichni vyfárali na povrch

Místo výkonu práce Doly OKD, a.s. (Důl ČSM sever, Důl ČSM jih, Důl Darkov, Důl Karviná)

Workado, s.r.o.

Sokolská třída 2537/59
Moravská Ostrava

Kontaktní osoba:
Kateřina Kuzniarská   601 251 351