Strategický nákupčí, mzda 40.000 Kč, cafeterie Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa nákup Jihlava

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxe ve strategickém nákupu – ideálně z výroby lisovaných dílů pro automobilový průmysl.
* Zkušenosti v oblasti získávání a řízení dodavatelů povrchových úprav, jako je pokovování, KTL lakování, obrábění, atd.
* SŠ nebo VŠ (nejlépe strojírenského zaměření).
* Znalosti a zkušenosti v oblasti nákupu železných a neželezných materiálů.
* Vyjednávací dovednosti a dobré komunikační a prezentační schopnosti.
* Anglický jazyk na úrovni B2-C1 (německý jazyk výhodou).
* Znalosti lokálního trhu, zákonů a smluv.
* Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, inovativní a aktivní přístup,systémové a analytické myšlení, základy týmové práce, odolnost vůči stresu.
* Uživatelská znalost práce s PC – především MS Office.
* Znalost ERP systému výhodou.
* Zájem učit se novým věcem.
* ŘP skupiny B .

Nabízíme

* Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi.
* Dny placeného volna navíc.
* 13. mzda dle výsledku hospodaření firmy.
* Pružná pracovní doba, možnost práce na home office.
* NTB, mobilní telefon i pro osobní použití.
* Kafeterie v hodnotě 1 500 Kč/měsíčně.
* Příspěvek na obědy v závodní jídelně.
* Bonus za doporučení nového zaměstnance.
* Možnost dalšího externího vzdělávání.
* Firemní akce.
* Nástupní mzda: dle zkušeností.
* Místo výkonu práce: Střítež u Jihlavy.

Náplň práce

Máte zkušenosti se strategickým nákupem a orientujete se v oblasti kovovýroby? Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?

Plnění veškerých úkolů nezbytných pro fungování a zabezpečení nákupu společnosti s následujícími činnostmi:
* Vyhledávání dodavatelů, vyjednávání o cenách a podmínkách nákupu, hledání úspor.
* Samostatné a aktivní zabezpečení nákupního procesu.
* Kontrola a zlepšování systému nákupu.
* Příprava nákladového rozpočtu.
* Příprava, vedení a administrace výběrového řízení.
* Účast při provádění interních auditů dodavatelů.
* Reporting vedení společnosti.
* Spolupráce s logistikou.
* Podpora při vytváření podnikových procesů.

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Židovská 4841/3
Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Lenka Kučerová