Servisní mechanik / automechanik Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa automobilový průmysl Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe v oboru nebo v podobné oblasti
Práce vhodná i pro absolventy, kteří studovali příslušný obor a chtějí se věnovat dané profesi
Technické myšlení
Zručnost a fyzickou zdatnost
Chuť učit se novým věcem
Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
Garantovaná mzda po dobu prvních 6 měsíců zaučení
13. plat
Výkonnostní bonusy
Bonusy efektivity
25 dní dovolené
Příspěvek na stravné
Pravidelná odborná školení
Jistotu dlouhodobé práce na dobu neurčitou ve stabilní společnosti

Náplň práce

Provádění oprav a údržby na nákladních vozidlech a technologických nástavbách
Obsluha zdvihacích zařízení, tlakových nádob
Případné provádění svářečských prací dle oprávnění
Případná obsluha vysokozdvižných vozíků dle oprávnění
1 sm provoz, do budoucna po domluvě možnost případného 2sm provozu

Etimos Human s.r.o.

Žukovského 888/2
Praha 6

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis