Manipulant - Řidič VZV, převážení nástrojů/forem Kuřívody v Ralsku

Volná místa automobilový průmysl Kuřívody v Ralsku

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kuřívody v Ralsku, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- praxe v oboru, kvalifikace, zkušenost
- řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík
- schopnost a kvalifikace na řízení VZV s nosností 3,5 t. až 18 t.
- schopnost dobré komunikace s mistry, seřizovači a plánovači výroby
- ochotu pracovat v 3 směnném provozu
- přesnost, pečlivost a ohleduplnost
- pořádkumilovnost, flexibilita, zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 35.000 Kč do 45.000 Kč
- zaměstnání na 3 směnný provoz
- práci s moderními technologiemi v novém prostředí
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- plně hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv

Náplň práce

- převážení nástrojů z lisovny do skladu nebo nástrojárny
- zajišťování přípravu nástrojů dle plánu výroby

KV Final Ralsko s.r.o.

Kontaktní osoba:
Klára Laušmanová   725 435 914