Skladník Benešov

Volná místa Benešov Volná místa automobilový průmysl Benešov

Plat: 24000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Benešov, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyučen/SŠ vzdělání
Manuální zručnost, přesnost
Základní znalost práce z PC,
Oprávnění k obsluze vysokozdvižných vozíků výhodou
Spolehlivost, zodpovědnost
Zkušenosti a dovednosti na obdobné pozici

Nabízíme

měsíčné mzda 24 000 – 26 000 Kč/měsíc
příplatek za případné přesčasy dle zákoníku práce
nadstandardní příplatky v případě práce o víkendu nad rámec zákoníku práce
výkonnostní prémie a bonusy
dotované závodní stravování
25 dnů dovolené, benefity na sport a kulturu

Zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou

Místo výkonu práce : Benešov

Náplň práce

Vychystává finální výrobky ze skladu na základě požadavků k expedici
Provádí správnou kompletaci, označení a zabalení zásilky dle balících předpisů zákazníka.
Tiskne zákaznické štítky ze systému SAP.
Odpovídá za bezpečnou manipulaci a předání zásilky přepravci.
Provádí inventury hotových výrobků a odpovídá za shodu s informačním systémem.
Provádí vykládku a nakládku hotových výrobků a obalů

Etimos Human s.r.o.

Žukovského 888/2
Praha 6

Kontaktní osoba:
Silvia Slosarčiková   +420 608 284 515