Prodavač/ka podpůrného týmu Praha

Volná místa Praha Volná místa potravinářství Praha

Plat: 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s více než 50 obchody v ČR hledá PRODAVAČE/KU do PODPŮRNÉHO TÝMU.

Hledáme šikovnou kolegyni / kolegu, který bude ochotný cestovat v rámci našich prodejen po České republice a pomáhat dle potřeby s prodejem masa, uzenin a lahůdek na našich prodejnách.

Požadujeme:
• Ochotu cestovat a pracovat po celé ČR na dvě směny (ranní a odpolední)
• Střední odborné vzdělání s výučním listem (jakýkoliv obor)
• Podmínkou je min. 1 rok praxe v prodeji masa a uzenin
• Řidičské oprávnění sk. B výhodou
• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost, flexibilita
• Zdravotní průkaz

Nabízíme

• Cestování a ubytování na náklady zaměstnavatele
• Nadstandartní mzdové ohodnocení
• Práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti
• Příspěvek na stravování ve mzdě
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Slevové poukázky na nákup zboží
• Odměna za odpracované roky = Lázně / Dárkový poukaz na nákup zboží
• Odměna za výročí narození
• Multisport karta
• Zaškolení na prodejně

Náplň práce

Náplň práce:
• Cestování a podpora prodeje po celé ČR v síti našich prodejen
• Pultový prodej masa, uzenin, sýrů, lahůdek a výrobků z teplého pultu
• Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
• Komunikace a obsluha zákazníků
• Obsluha pokladny

NOVÁK MASO - UZENINY, s.r.o.

V Holešovičkách 1450/18
18000 Praha 8 - Libeň
Česko

Kontaktní osoba:
Markéta Sokolová