Automechanik/autoelektrikář Praha

Volná místa Praha Volná místa stavebnictví Praha

Plat: 45000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme dceřiná společnost rodinné firmy ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH. Firma byla založena v roce 1976 a v současnosti je jednou z předních německých firem v prodeji, a především v servisu pracovních plošin. Naše česká společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny je největším dodavatelem pracovních plošin v ČR a SR.
Neustále hledáme další kolegy na pozici elektrikář nebo autoelektrikář v servisu a výrobě nástaveb pracovních plošin. Pokud jste řemeslně zručný a/nebo se zkušeností z individuální zákaznické malovýroby, prosím, kontaktujte nás. Vaší pracovní zkušenosti využijete buď při diagnostice závad na autoplošinách nebo při jejich montáži. Důležitá je pro nás dlouhodobá spokojenost zaměstnanců i zákazníků. Vážíme si dobře odvedené práce, kterou umíme nadstandardně ohodnotit.

Co požadujeme:
• minimálně vyučení v oboru
• praxi v oboru výhodou – NE podmínkou
• Odbornou způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §5 a vyšší nebo odpovídající osvědčení dle NV č.194/2022 Sb
• znalost práce na PC
• znalost čtení výkresů
• samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci

Nabízíme

Co nabízíme:
• práci v moderně vybaveném prostředí
• zázemí mezinárodní servisní a prodejní organizace
• možnost uplatnění technických znalostí a nápadů
• dlouhodobou perspektivu a odborný růst
• nadstandardní platové podmínky
• roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity
• jeden týden dovolené navíc, 3x SICK DAY
• Multisport kartu
• flexibilní pracovní dobu

Náplň práce

Náplň práce:
• elektroinstalace při výrobě nástaveb plošin na podvozky nákladních aut
• instalace elektro doplňků a jejich zapojení
• návrh a realizace zákaznických úprav
• diagnostika poruch u plošin v provozu
• součinnost při opravách elektroinstalace elektroniky pracovních plošin

Rothlehner pracovní plošiny s. r. o.

Mezi úvozy 2512/2a
Praha 9 - Horní Počernice
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Marcela Paulová