Elektrikář Běstovice s náborovým přísp. 50 tis.Kč a ubytováním

Volná místa Běstovice Volná místa technika a elektrotechnika Běstovice

Plat: 38000 - 43000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Běstovice, Pardubický
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ, SOU v oboru elektro
proškolení dle § 5 nebo 6, vyhl. č. 50/1978 Sb
samostatnost, aktivní přístup
ŘP skupiny B

Nabízíme

jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou
zaškolení zkušenými kolegy
ubytování na firmě
zaměstnanecké výhody – roční prémie, odměny za věrnost, příspěvek na penzi po ZD, výhodné volání a internet i pro rodinné příslušníky, obědy za 33,-Kč, 5 týdnů dovolené, Benefitka karta s pravidelnými měsíčními příspěvky 350,-Kč na volnočasové benefity, moderní pracovní oděvy a jejich praní.
nástup ihned

Náplň práce

práce na 2 směny
údržba a opravy silnoproudého a slaboproudého zařízení
elektro opravy strojů a zařízení
nákup drobného spotřebního materiálu
vedení požadované dokumentace
pohotovostní služby (po zaškolení dle §6 vyhl. č. 50/1978 Sb)

De Heus a.s.

Marefy 144
Bučovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Kouřilová   606739622