Elektrikář (m/ž/n)- Německo!

Volná místa technika a elektrotechnika Německo

Plat: od 2400-2900 EUR čistého/měsíc
Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- němčina na komunikativní úrovni (být schopen se domluvit v jednoduchých větách), znalost odborné terminologie
- výuční list nebo víceletou pracovní zkušenost v oboru
- dobrá orientace v návodech
- samostatnost
- vlastní automobil výhodou

Nabízíme

NÁSTUPNÍ PRÉMIE VE VÝŠI 300 EUR!
BONUS ZA PRODUKTIVITU - NEZDANĚNÝCH 50 EUR MĚSÍČNĚ !
- pracovní poměr v Německu na dobu neurčitou
- nadtarifní plat - od 2400-2900 EUR netto a včetně diet (záleží na vzdělání, zkušenostech v oboru atd.)
- pracovní doba min. 40 hod. /týdně (dle potřeby klienta možné presčasy)
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou
- výborná organizace práce a ubytování - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- 25 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- možnost vyplácení záloh za každý odpracovaný týden
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu, obuvi a základního pracovního náčiní
- příspěvek na pracovní oděv 100 EUR ročně

Náplň práce

- domovní nebo průmyslové instalace
- nebo stavba rozvaděčů a technika MSR
- práce na stavbách bytů, domů, nemocnic, obchodních center - instalace a zprovoznění elektrických zařízení
- práce na průmyslových stavbách, instalace elektřiny

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Overbeckstr. 21
Dresden
Německo

Kontaktní osoba:
Hana Medak