Technik lisování, mzda 35.000 Kč, 13.plat Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa automobilový průmysl Jihlava

Plat: 29000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, pečlivost
* Manuální zručnost
* Znalost anglického jazyka výhodou
* Zkušenosti s lisováním (není podmínkou, ale velkou výhodou)
* Vyučen nebo SŠ nejlépe technického směru
* Zájem učit se novým věcem

Nabízíme

* Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi
* Možnost profesního růstu
* 5 dní placeného volna navíc
* 13. mzda dle výsledku hospodaření firmy
* Kafeterie v hodnotě 1 500 Kč/měsíčně
* Příspěvek na obědy v závodní jídelně
* Bonus za doporučení nového zaměstnance
* Firemní akce
* Nástupní mzda 29 000 – 35 000 Kč dle zkušeností
* Příspěvek za odpolední směnu
* Místo výkonu práce: Střítež u Jihlavy

Náplň práce

Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro práci na lisovacím nástroji s následujícími činnostmi:
* Obsluha lisovacího stroje
* Základní kontrola kvality výrobku
* Úklid pracoviště
* Podpora při řešení problémů ve výrobě
* Práce je v současné době plánovaná ve dvousměnném pracovním režimu (ranní + odpolední směna).

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Židovská 4841/3
Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Johanka Tauschová