Agronom Kladruby nad Labem

Volná místa Kladruby nad Labem Volná místa administrativa Kladruby nad Labem

Lokalita pracoviště: Kladruby nad Labem, Pardubický
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v zemědělském odvětví
Trestní bezúhonnost
Znalost MS Office
Řidičský průkaz skupiny B, T – aktivní řidič

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, zkušební doba 3 měsíce, (možnost prodloužení na dobu neurčitou)
Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená – 40 hodin týdně
Odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve spojení s nařízením vlády č. 222/2010 Sb.
10. platová třída, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
Předpokládané datum vzniku pracovního poměru: dohodou
Pracoviště: Pardubický kraj
Jazykové vzdělávání
Stravenky v hodnotě 160 Kč (z toho příspěvek zaměstnavatele 110,- Kč)
5 týdnů dovolené
Zvyšování kvalifikace na náklady organizace
Zvýhodněný mobilní tarif
Možnost ubytování

Náplň práce

Zajišťování přípravy rostlinné výroby podle zemědělských hospodářských plánů v běžných terénních a pracovních podmínkách, organizace a řízení rostlinných výrobních činností. Zajišťování pravidelných kontrol dodržování pracovní a technologické kázně. Zajišťování dodržování právních předpisů vztahujících se k činnostem zemědělské výroby, ochrany půdního fondu a životního prostředí.
Komplexní zajišťování technologické přípravy provozu rostlinné výroby. Organizace výživy a hnojení s ohledem na stanoviště, průběh vegetace, růst a vývoj pícnin
Zajišťování údržby a organizace provádění oprav svěřených zařízení. Plánování a provádění pravidelných prohlídek svěřených technických zařízení a kontroly jejich obsluhy, vedení záznamů a dokumentace a podávání návrhů na provádění oprav a údržby.
Zajišťování náhradních dílů, plánů prohlídek, údržeb a běžných a středních oprav svěřených zařízení.

Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Kladruby nad Labem

Kontaktní osoba:
Klára Kvetková