Obchodní specialista (s aktivní AJ) Dvůr Králové nad Labem + celá ČR

Volná místa obchod a prodej Dvůr Králové nad Labem + celá ČR

Lokalita pracoviště: Dvůr Králové nad Labem + celá ČR , Královéhradecký
Aktualizováno před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, zkušenosti v obchodní pozici, aktivní znalost AJ (pro komunikaci s dodavateli), dobrá znalost práce na PC (MS Office), aktivní řidič sk. „B“
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• samostatnost a schopnost nadstandardních výkonů
• přístup týmového hráče
• spolehlivost a flexibilita
• pro-zákaznicky orientovaná osobnost

Nabízíme

• velmi zajímavé finanční ohodnocení (jistota v pevné složce mzdy)
• práce na HPP ve stabilní obchodně-výrobní společnosti rodinného typu s dlouholetou tradicí
• přátelský kolektiv
• skvělý work-life balanc s pružnou pracovní dobou
• týmová podpora, možnost dalšího vzdělávání
• řada zaměstnaneckých benefitů

Náplň práce

• jednání s obchodními partnery společnosti (celá ČR)
• cílový zákazník: výrobní a logistické firmy
• kalkulace a nabídková řešení
• dojednání smluvnich parametrů akvizice
• podílí se na plnění obchodních plánů a strategií, podpora a prostor pro vlastní iniciativu
• úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti (výroba, logistika, servis)

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052