Dělník potravinářské výroby – stáčírna lahví, Pivovar Protivín

Volná místa Protivín Volná místa potravinářství Protivín

Lokalita pracoviště: Protivín, Jihočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme
- vyučení v oboru sladovník – pivovarník, popř. v jiném potravinářském oboru výhodou
- ochotu pracovat v třísměnném provozu
- odpovědný a pečlivý přístup k práci, smysl pro pořádek a hygienu
- praxe v oboru (i příbuzném) vítána
- časovou flexibilitu
- manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
- znalost práce na PC výhodou

Požadované vzdělání: základní, výuční list, maturita výhodou

Nabízíme

- pracovní uplatnění v zavedené a prosperující firmě
- práci v atraktivním oboru
- vstřícnost, přátelský přístup
- možnost zaškolení na více pozicích
- firemní benefity (sleva na výrobky, příspěvek na dopravu, věrnostní program ...)

- Datum nástupu: možný ihned

Náplň práce

- Náplň práce: výroba piva

Pivovar Protivín, a.s.

Pivovar 168
Protivín

Kontaktní osoba:
Blanka Kotlíková