Zámečník Uničov

Volná místa Uničov Volná místa strojírenství Uničov

Plat: 24000 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Uničov, Olomoucký
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- střední odborné vzdělání, obor zámečník výhodou
- čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- praxe v oboru vítána
- svařování CO2 a poloha PF
- pálení a rovnání plamenem

Nabízíme

- výrazně dotovaná strava v areálu společnosti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na důchodové připojištění nebo životní pojištění
- výhodné mobilní tarify pro vás i vaše blízké
- benefitní karta - možno využít na zdraví, sport i kulturu
- odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu
- zázemí firmy s dlouhou tradicí
- dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti
- náborový příspěvek 20.000,- Kč
- a další benefity

Náplň práce

- skládat a svařovat konstrukce z oceli
- čtení a orientace ve výkresové dokumentace
- práce v 3 směnném provozu

Spin HR s.r.o.

Purkyňova 97a
Brno

Kontaktní osoba:
Hana Paulíková   +420 777 751 102