Pracovník -asistent klientského centra zdraví a kondice Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Volná místa administrativa Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Lokalita pracoviště: Brno, Blansko, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Jihomoravský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nadšení a pozitivní přístup.
Snaha pomáhat lidem
Spolehlivost
Chuť se vzdělávat.
Kreativita
Ambice

Nabízíme

Nabízíme zábavné uplatnění pro fandy zdravého životního stylu a pohybu.
Poskytujeme výjimečné podmínky a vzdělávání.
Volná pracovní doba, možnost i z domu.
Firemní benefity.

Náplň práce

Ve spolupráci s lékaři a předními odborníky pomáháme zábavnou formou celým rodinám i jednotlivcům k dosažení zdraví, kondice, postavy, prevence.
Provádíme Wellness analýzy pro stávající i nové klienty.
Sestavujeme výživové plány.
Zajišťujeme poradenství v oblasti výživy a pohybu.
Poskytujeme vyjímečný klientský servis.
Organizujeme cvičení jógy, tabaty.....
Organizujeme vzdělávací programy.

FIT-LIFE24

Brno - centrum
Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo

Kontaktní osoba:
Kamila Krejčiříková   1453.eva.svobodova