Asistent klientského centra Brno, Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov,

Volná místa ostatní Brno, Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov,

Lokalita pracoviště: Brno, Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, , Jihomoravský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte rádi aktivní život?
Přijmeme ihned, komunikativní a spolehlivé kolegy.
Zájem o sport a zdravý životní styl jsou vítány.

Nabízíme

Okamžitá příležitost.
FIT ZDRAVÍ - studio komplexního zdraví a pohybu.´
Ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech.
Je možné práci kompletně vykonávat z domova.
Potřebujeme pomoc zajistit servis, poradenství a podporu pro naše klienty a partnery.
Jednoduché a efektivní zapracování.
Perspektiva.
Výborný kolektiv.
Možnost dalšího vzdělávání.
Benefity, volná pracovní doba

Náplň práce

Vedeme a vzděláváme jednotlivé klienty, i celé rodiny k dosažení lepší kondice a zdraví.
Učíme nakupovat potraviny, kombinovat a propojit s racionální stravou.
Organizujeme cvičení se zaměřením na fyzický i duševní rozvoj.

FIT-LIFE24

Brno - centrum
Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo

Kontaktní osoba:
Nikoletta Szameczová   602 537 263