Produktový manažer Praha

Volná místa Praha Volná místa management Praha

Plat: 60000 - 110000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 4 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKTOVÝ/OBCHODNÍ MANAGER.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Komplexní péče o svěřené produktové portfolio
• Výběr a optimalizace produktů
• Monitorování konkurence, analýza trhu
• Příprava nabídek pro obchodní partnery
• Vyjednávání s dodavateli o cenách
• Jednání s výrobními firmami
• Spoluvytváření strategií pro marketingové kampaně
• Spolupráce s oddělením logistiky a obchodu
• Pravidelný reporting

POŽADUJEME:

• Praxi na pozici produktového a obchodního manažera
• Dobrou orientaci na trhu s elektronikou
• Vyjednávání s dodavateli ze zahraničí
• Znalost AJ na pokročilé úrovni
• Výbornou znalost MS Excel
• Komunikativnost
• Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

NABÍZÍME:

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Různorodou práci
• Možnost budování produktové řady
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Lokalita pracoviště PRAHA

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kateřina Pavlicová   +420 733 521 031