Metrolog / specialista na metrologii m/ž Ústí nad Labem

Volná místa Ústí nad Labem Volná místa kvalita a kontrola jakosti Ústí nad Labem

Plat: 50000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

PŘIDEJTE SE K NÁM - HLEDÁME METROLOGA / SPECIALISTU NA METROLOGII!

Máte vášeň pro přesné měření a metrologii? Chcete být klíčovým hráčem v našem týmu? Přijďte pracovat k nám a dejte své dovednosti do hry!

Náplň práce:

Zajištění kalibrace měřících přístrojů.
Vedení příslušné dokumentace a tvorba dokumentace pro interní kalibraci.
Instalace, kalibrace měřidel a zkušebních strojů.
Komunikace s externími laboratořemi a hodnocení jejich výkonu.
Technická podpora a servis zkušebních strojů a zařízení.
Tvorba nabídek a podkladů pro nová zařízení.
Vytváření kalibračního plánu, jeho aktualizace a dodržování.
Pravidelná údržba a interní kalibrace měřících a výrobních zařízení.
Zajišťování externí kalibrace měřících a výrobních zařízení s ohledem na jejich použití.
Vytváření a správa příslušných záznamů (kalibrace, údržba, kontrola, oprava, neshoda).
Nákup nových měřidel a jejich evidování do systému.
Spolupráce s oddělením technologie a zákazníkem při zavádění nových projektů do výroby.

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou).
Praxe v oboru metrologie nebo obdobné pozici (výrobní společnost).
Zkušenosti s kalibrací a nastavováním měřidel.
Zkušenost s používáním měřidel.
Angličtina na středně pokročilé úrovni.
Orientace v normách ISO, IATF.
Orientace v normách VDA - výhodou.
Kurz „Manažer metrologie“ výhodou.
Uživatelská znalost MS Office.
Systematické a analytické myšlení.
Schopnost pracovat samostatně a pečlivě.

Benefity:

Bonusy, prémie
Stravenky, závodní stravování
Mobil, Notebook
Dovolená 5 týdnů
Firemní akce
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Vzdělávací kurzy, školení

Chcete se dozvědět více? Navštivte naši kariérní stránku nebo nás kontaktujte přímo zde!

#Metrolog #SpecialistaNaMetrologii #HledámeTalent #PráceVTechnice

Orienta HUB PP

Kontaktní osoba:
Pavla Kubecová   777356243