Multifunkční operátor, tlumočník do mongolštiny M/Ž Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa výroba Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Za finálním výsledkem je práce nás všech, takže si musíte přinést schopnost týmové spolupráce.
Je důležité, abyste chodil/a pravidelně do práce.
Manuální zručnost, ochota učit se novým věcem.
Komunikativní znalost českého a mongolského jazyka.

Nabízíme

Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
Každý kalendářní rok dostanete 3000 Kč na zážitky nebo produkty do systému Cafeterie.
Chcete pracovat s přáteli či rodinou? Doporučte je a získej až 80 000 Kč ročně.
Dotované stravování od externího dodavatele přímo v areálu.
Možnost využítí zvýhodněných mobilních tarifů od společnosti T-mobile.
Firemní fitness s pohodovou kavárnou.
Krytá kolárna, parkoviště.
Spoustu dalších benefitů jako jsou firemní akce, zvýhodněné vstupenky do divadla a mnohem vice.

Náplň práce

Práce ve výrobě - montování, balení, skenování a kontrola materiálu (pouze jedna z těchto činností).
Práce na 3 směny (ranní, odpolední a noční).
Náplní práce je také překlad pro pracovníky na lince z mongolského do českého jazyka.
Budete plně nápomocen při žádostech Mongolských pracovníků (žádanky, docházkové listy, pomoc při on-line školení v interním systému) a umět je odtlumočit vedoucímu směny.

Jusda Europe s.r.o.

U Zámečku 27
Pardubice

Kontaktní osoba:
Natália Dzjaduch   +420 733 593 169