SAP key user Jičín

Volná místa Jičín Volná místa informační technologie Jičín

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jičín, Královéhradecký
Vloženo před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oboru automotive, hledáme zkušeného kandidáta (m/ž) na pozici SAP KEY USER (Analytik datové základny)

Vašim každodenním chlebem bude:

• Kontrola kmenových dat v SAP systému
• Pravidelný monitoring v systému
• Pomoc kolegům a uživatelům s problémy v SAP systému
• Zabezpečení analýz a audit datové základny – spolupráce na inventurách
• Nastavení strategií řízeného skladování
• Příprava hlášení INTRASTAT, podklady pro hlášení EKONOM

Co byste měl/a splňovat?

• ÚSO/VŠ vzdělání
• Zkušenosti s výrobní společností (automotive výhodou)
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalost SAP prostředí – nutností
• Znalost práce na PC (MS Office) – pokročilý uživatel
• ŘP skupiny B
• Ochotu učit se novým věcem, komunikativnost

Můžeme nabídnout:

• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí a pružnou pracovní dobu
• Zajímavé finanční ohodnocení, kvalitní zaškolení
• Zaměstnanecké benefity - 13., 14. plat, závodní stravování…
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění

Jestliže Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak budu ráda, když mi zašlete Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá