Pracovník výdejny nářadí Brno

Volná místa Brno Volná místa strojírenství Brno

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- technické vzdělání a praxe na podobné pozici min. 5 let
- znalost nástrojů a měřidel používaných pro třískové obrábění
- zkušenost s vedením skladového hospodářství v IS
- ochota pracovat na 2 směny
- pečlivost a svědomitost

Nabízíme

• práce v moderním prostředí
• možnost se profesně rozvíjet
• motivující platové ohodnocení
• práce v stabilní společností s tradicí
• možnost vzdělávat se
• náročná a prestižní pracovní pozice
• benefity: 5 týdnů dovolené, náborový příspěvek za doporučení kolegy 20 000 Kč, stravenky, příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti),
odměny za splnění plánu, firemní byty, Pluxee karty, firemní akce, očkování proti chřipce, automaty s kávou a občerstvením

Náplň práce

- zajišťování optimálního stavu skladových zásob
- telefonická a emailová komunikace s dodavateli
- reporty o stavu skladových zásob
- kompletace a upínání nástrojů před výdejem do výroby
- výdej nástrojů, nářadí, měřidel a dalšího sortimentu ze skladu do výroby
- příjem nástrojů, nářadí měřidel z výroby
- zajišťování naostření a opravy nástrojů u dodavatelů
- vedení řádné evidence v IS

JOBS.EU, s.r.o

Vídeňská 546/55
Brno

Kontaktní osoba:
Nábor