Vývojový konstruktér elektroniky v oblasti hardware Doudleby nad Orlicí

Volná místa Doudleby nad Orlicí Volná místa informační technologie Doudleby nad Orlicí

Lokalita pracoviště: Doudleby nad Orlicí, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
• máte ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektronika, automatizace nebo informatika,
• znalosti a zkušenosti s návrhem a konstrukcí HW obvodů včetně tvorby firmware,
• znalost programování mikroprocesorů v jazyce C,
• umíte anglicky tak, abyste byl/a schopen číst technické manuály,

Výhodou bude, pokud budete mít:
• zkušenosti s návrhem plošných spojů v programu Autocad Eagle,
• zkušenosti s vývojem firmware pro procesory Cypress,
• znalost CAN komunikačního rozhraní a protokolu CANopen,
• zkušenosti s manuálním osazováním prototypových plošným spojů,
• zkušenosti se zemědělskou technikou, popř. lesnickou nebo stavební technikou.

Nabízíme

• zajímavou a dobře ohodnocenou práci, ve které se nebudete nudit
• přátelský kolektiv
• flexibilní pracovní dobu
• možnost se kariérně a profesně rozvíjet v rámci celé společnosti
• firemní akce a teambuildingy
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• příspěvek na sportovní vyžití

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce?
• vývoj a návrh konstrukčního řešení hardware elektronických systémů včetně tvorby firmware,
• samostatné řešení vývojových projektů a dílčích úkolů,
• tvorba technické dokumentace vyvinutého řešení,
• spolupráce při oživení a testování prototypu elektronického systému,
• cílová implementace a zavádění sériové výroby.

BEDNAR FMT s.r.o.

Lohenická 607
Praha 9 Vinoř
CZ

Kontaktní osoba:
Petra Vondráčková