Servisní a revizní technik, zámečník, elektrikář Opava

Volná místa Opava Volná místa technika a elektrotechnika Opava

Plat: 35000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Opava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vzdělání v oboru elektro.
Odborná způsobilost dle NV 194/2022 Sb. § 6 (vhodná, ale není podmínkou).
Zkušenost se servisem strojů a zařízení (výhodou).
Manuální zručnost, samostatnost.
Osvědčení pro revizního technika velmi vítaná.
Aktivní řidič, sk. B.

Nabízíme

Příplatky za pohotovost.
Služební mobilní telefon (možnost použití pro soukromé účely).
25 dní dovolená.
Příplatek na stravovaní (paušál jako náhrada za stravenky - vypláceno ke mzdě).
Příplatek na penzijní připojištění.

Náplň práce

Opravy a servis zdvihacích zařízení (výtahy, plošiny).
Provádění odborných prohlídek (revizí) a zajištění oprav zdvihacích zařízení.
Práce v mladém kolektivu.
Pohotovost pro naše zákazníky.
Přímá komunikace se zákazníky.
Odpovědnost za efektivitu a dodržování termínů oprav.

HV Výtahy s.r.o.

Filípkova 1754
Opava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavel Hais