Dělník mechanizované údržby Praha

Volná místa Praha Volná místa dělnické profese Praha

Plat: 20500 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vyučení v oboru výhodou
- průkaz pro práci s křovinořezem nebo motorovou pilou výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B, C, E, T - výhodou

Nabízíme

- zaškolení
- různorodou práci na čerstvém vzduchu
- plný pracovní úvazek
- zázemí silné organizace hl. m. Prahy
- firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci)
- pět týdnů dovolené
- plat určený nařízením vlády č. 341/2017 Sb. podle praxe a osobní příplatek až do výše 50 % podle pracovních výsledků
- práci na území Prahy
- možnost dalšího vzdělávání, školení

Náplň práce

- terénní práce spojené se správou a údržbou lesů, parků a břehových porostů na území hl. m. Prahy
- práce s motorovou pilou, křovinořezem a drobnou mechanizací (po zaškolení)
- zajišťování prořezávek, probírek, obnovních těžeb a kácení
-obsluha speciální lesní mechanizace (po zaškolení)

Lesy hl.m.Prahy

Práčská 1885
Praha 10 - Záběhlice
ČR

Kontaktní osoba:
Alice Jarolímková