Svářeč pro obloukové svařování (m/ž/n) - Plauen,Německo!

Volná místa strojírenství Plauen

Lokalita pracoviště: Plauen, Zahraničí
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

◼ certifikát 121 pro svařování pod tavidlem (může být i propadlý)
◼ několikaletá praxe ve svařování pod tavidlem
◼ řidičský průkaz a automobil
◼ připravenost pracovat od PO-PA ve 3směnném provozu
◼ základní komunikativní znalost německého jazyka
◼ zkušenosti s obsluhou mostového jeřábu výhodou

Nabízíme

◼ zajímavou a rozmanitou práci na různých dlouhodobých projektech
◼ německý pracovní poměr na dobu neurčitou
◼ plat minimálně od 16,00 EUR brutto na hodinu(záleží na kvalifikaci)
◼ diety 44 EUR netto na den
◼ zajištěné ubytování
◼ 300 EUR nástupní prémie po 3 měsících trvání pracovního poměru
◼ prémie za produktivitu - nezdaněných 50 EUR měsíčně
◼ příspěvky na dovolenou a na Vánoce
◼ příspěvky za přesčasy
◼ pracovní oblečení zdarma
◼ placenou dovolenou až 30 dní za rok
◼ na přání peněžní zálohy týdně

Náplň práce

◼ svařování těžkých ocelových konstrukcí, zejména mostních součástí
◼ použití procesu svařování pod tavidlem (APT)
◼ zajištění kvality a přesnosti práce prostřednictvím pravidelných kontrol

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Overbeckstr. 21
Dresden
Německo

Kontaktní osoba:
Hana Medak