Aktuální nabídka odborných a THP pozic Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa strojírenství Prostějov

Plat: 40000 - 190000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Obchodně-technický poradce prodeje šroubovací techniky a automatizace
Region - Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský a Jihomoravský kraj
Mzda: od 50.000 Kč
Služební auto, notebook, mobilní telefon a další benfity

• Rozpočtář ve stavebnictví – Prostějov
Mzda dle zkušeností a praxe.
Ranní směna
Příspěvek na stravování

• Stavbyvedoucí – Prostějov
Mzda: dle zkušeností a praxe
Ranní směna
Služební auto, notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování.

• Pracovník obchodně-právního oddělení - Olomouc

• Gynekolog – IVF specialista – Brno
Mzda: 170.000 – 190.000 Kč
Služební auto, 13. plat, Multisport karta a další benefity
Možnost zkráceného úvazku

• Hlavní účetní – výrobní firma v Prostějově
Benefity: 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění,
stravenky, flexipasy

• Elektromechanik – Olomouc, od 32.000 Kč, ranní směna
25 dní dovolené, flexipassy, stravenkový paušál, mimořádné prémie

• Mistr výroby – Prostějov, 45.000,- Kč

GASL CZ s.r.o. pobočka Prostějov

Nerudova 599/31
Prostějov

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská   773 447 453