Pracovník do výroby plastových nádrží / 1 směna / volné víkendy Mošnov

Volná místa Mošnov Volná místa dělnické profese Mošnov

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mošnov, Moravskoslezský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání, kde byste rádi uplatnili své schopnosti a spolehlivost? Nebojíte se pracovat rukama? Jste výkonní a chtěli byste za to být náležitě odměněni?
Pokud jste si na všechny tyto otázky, odpověděli „ANO“, pak máme příležitost právě pro Vás!
Prosperující firma, jako lídr na trhu pro rozvoj svých aktivit, hledá do svého týmu pro pobočku v Mošnově pracovníky do výroby.

Nabízíme

• práce na HPP (1 směnný provoz)
• příspěvek na stravné
• férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci
• rodinná atmosféra
• příjemné a čisté pracoviště
• mzda vždy a včas
• možnost osobního růstu
• dlouhodobé a stabilní zaměstnání

Náplň práce

• výroba a kompletování plastových jímek
• dělení plastového materiálu a jeho další zpracování
• opracování a spojování plastových dílů

SINEKO Engineering s.r.o.

Místecká 329/258
Ostrava-Hrabová

Kontaktní osoba:
Pavla Janáková