Údržbář-mechanik mzda až 48000,-Kč Zásmuky

Volná místa Zásmuky Volná místa strojírenství Zásmuky

Plat: 40001 - 48001 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Zásmuky, Středočeský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU nebo SŠ -technického vzdělání
Ochota pracovat v 3 směnném provozu
Zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství
Flexibilita, spolehlivost

Nabízíme

Práce na hlavní pracovní poměr
Práce ve 3 směnném provozu
20000,.kč náborový příspěvek
Práce ve stabilní, nadnárodní společnosti (firemní časopis zasílaný domů, uvítací dárek, vánoční dárek)
Týden dovolené navíc
Odborná školení
Výkonnostní prémie
Pravidelná roční valorizace základní mzdy
Stravování v podnikové jídelně za dotovanou cenu
Roční / Vánoční a věrnostní bonusy
Výrobky za zvýhodněnou cenu
Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
Teambuildingové a společenské akce pro zaměstnance

Náplň práce

Provádění oprav mechanických částí strojů, výrobních zařízení a budov
Realizace úprav částí zařízení
Udržování technické dokumentace strojů
Plánování a provádění servisních prohlídek s ohledem na plynulost výroby

Etimos Human s.r.o.

Žukovského 888/2
Praha 6

Kontaktní osoba:
Renáta Kryštofová