Řidič - silničář Odry

Volná místa Odry Volná místa logistika a doprava Odry

Lokalita pracoviště: Odry, Moravskoslezský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- střední odborné vzdělání s výučním listem
- řidičský průkaz sk. C
- profesní průkaz
- praxe výhodou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání a perspektivní pozice
- individuální osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost podnikové rekreace, příspěvky z FKSP, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a další benefity

Náplň práce

- řízení, údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celk. hmotnosti nad 12 000 kg, vysprávky vozovek např. tryskovou metodou, provádění stavebních oprav mostů, zakládání dlažeb na křižovatkách a silnicích, údržba silnic, mostů, propustků.
- dělené směny

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Úprkova 795
Ostrava

Kontaktní osoba:
Daniela Milichová   6421.ing.alena.kovalikova