Seřizování a obsluha CNC strojů (m/ž/n) - Sasko, Německo!

Volná místa dělnické profese Sasko

Plat: 14,30 - 16,42 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: Sasko, Zahraničí
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

◾ ukončené odborné vzdělání v oboru kvalifikovaný obráběč kovů, obsluha řezacích strojů nebo ve srovnatelném oboru.
◾ zkušenosti s obsluhou CNC řízení (Heidenhain, Siemens, FIDIA)
◾ znalost němčiny na komunikativní úrovni (komunikace na pracovišti bude probíhat výhradně v němčině)
◾ připravenost pracovat ve 3-směnném provozu
◾ znalost čtení výrobních výkresů
◾ vlastní automobil

Nabízíme

◾ pracovní poměr na dobu neurčitou
◾ tarifni plat 14,30-16,42 EUR + plus hrazené ubytování a diety 24 EUR na den
◾ 300 EUR nástupní prémie po 3 měsících trvání pracovního poměru
◾ prémie za produktivitu - 50 EUR nezdaněných každý měsíc
◾ příspěvky na dovolenou a na Vánoce
◾ příspěvky za přesčasy
◾ pracovní oblečení zdarma
◾ placenou dovolenou až 30 dní za rok
◾ na přání peněžní zálohy týdně

Náplň práce

◾ seřizování, nastavování a obsluha CNC obráběcích strojů.
◾ korekce programu na ovládacím panelu
◾ příprava upínacích nástrojů a měření frézovacích nástrojů
◾ obrábění jednotlivých dílů a malých sérií
◾ kontrola kvality
◾ údržba a péče o nástroje a stroje

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Overbeckstr. 21
Dresden
Německo

Kontaktní osoba:
Hana Medak