Klempíř/Izolatér - Německo (od 2.640/turnus)

Volná místa dělnické profese Německo

Plat: 2640 - 3000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- pracovní němčina
- aktivní živnost (OSVČ)
- praxe v oboru min. 1 rok
- samostatnost
- vlastní OPP
- pracovní nářadí na místě, případně vlastní
- vlastní automobil výhodou
- pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu po celou dobu pracovní činnosti
- platná A1 nebo doklad o podání žádosti na A1 pro konkrétní smlouvu

Nabízíme

- odměna 2.640 EUR/turnus + až 2 EUR/hod. příspěvek na ubytování
- možnost vyplacení zálohy ve výši 200 EUR po odpracovaném týdnu do první vyplacené faktury
- kvalitní ubytování hrazeno paušální náhradou
- dlouhodobá spolupráce, férové jednání a lidský přístup
- teambuilding

Náplň práce

- izolace potrubí (rozměry: DN 25 - DN 200)
- minerální vlákno s plechovým pláštěm z hliníku nebo nerezové oceli
- výroba a montáž potřebných plechových dílů

ALMARK GROUP s.r.o.

Velkomoravská 4017/77
11000 Hodonín

Kontaktní osoba:
Markéta Müllerová   +420702243787