Mezinárodní program pro absolventy Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa kvalita a kontrola jakosti Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Absolvent vysoké školy magisterského studia nebo 5 let vyššího vzdělání.
* Věk od 18 do 28let.
* Proaktivita a otevřenost novým pracovním zkušenostem.
* Velmi dobrá znalost anglického jazyka.

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení.
* 30 dní dovolené.
* Možnost strávit každý rok v jiném oddělení, v jiném závodě či v jiné zemi.
* Zkušenost s procesy u významného dodavatele do automobilového průmyslu.
* Cestování do zahraničí v rámci mezinárodního programu společnosti.
* Možnost získat jednu z pracovních pozic ať už v rámci ČR či zahraničí (Německo, Polsko, Francie, Španělsko, USA, Mexiko aj.)

Pokud Vás tato zajímavá příležitost zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Brzy se Vám ozveme!

Náplň práce

Jsi  absolventem magisterského studia a chtěl bys budovat svou kariéru a zároveň poznávat svět?
Pak hledáme právě tebe.
Pro našeho významného klienta v oblasti automobilového průmyslu hledáme kandidáty do mezinárodního programu pro absolventy.
* Budování vlastní kariéry ve zvoleném oboru.
* Poznávání světa v rámci mezinárodního programu.
* Možnost výběru oboru i země realizace.
* Trvání mise 1 až 2 roky s možností relokace i změny pracovní náplně.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227