Řidič C+E Praha

Volná místa Praha Volná místa automobilový průmysl Praha

Plat: 50000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta – logistickou společnost s dynamickým růstem, hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Řidiče (C+E) pro auto přepravníky, jak pro vnitrostátní, tak mezinárodní přepravu.

Zabýváme se auto-přepravní logistikou a jezdit u nás můžete v tahačích Mercedes-Benz nebo Scania s přívěsy Lohr. Máme vlastní dílnu pro případné opravy autopřepravníků.

Požadujeme:

• Řidičský průkaz C+E
• Platný profesní průkaz
• Praxi na této pozici, platné psychologické vyšetření
• Ochotu cestovat do určených států – Francie, Slovensko, Německo, Rakousko…
• Schopnost komunikovat v zahraničí při výkladce/nakládce
• Smysl pro zodpovědnost za svěřený majetek a odhodlání být skvělým reprezentantem naší společnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

Stanete se součástí malého týmu v současnosti, budete však významnou součástí rozvoje firmy.

• Nabízíme atraktivní (fixní) finanční ohodnocení
• 1x měsíčně vyplácené diety
• Finanční odměny za jízdu v tuzemsku
• Podporu hlavního dispečera – manažera logistiky
• Roční odměny
• Prémie za doporučení nových zaměstnanců
• Pracovní oblečení + pomůcky jsou samozřejmostí
• Nástup je možný ihned

Cítíte se na to? Pokud ano, zašlete mi prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá