Technolog svařování Modřice

Volná místa Modřice Volná místa strojírenství Modřice

Lokalita pracoviště: Modřice, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rozvíjejte se s námi ve společnosti, která je lídrem v oboru! Jsme inovativní strojírenská firma se specializací na výrobu nástupních systémů pro kolejová vozidla a zázemím silné mezinárodní organizace. Naše vášeň pro neustálý technologický pokrok a excelentní kvalitu nás řadí mezi průkopníky v oblasti kolejové dopravy.

V současnosti hledáme nadšeného a zkušeného technologa svařování, který nám pomůže posunout naše svařovací procesy na novou úroveň.

Co dělá náš technolog
* Zodpovídá za vedení a optimalizaci procesu svařování a následného rovnání
* Připravuje nové projekty do výroby po technologické stránce
* Zpracovává technologické instrukce a časové normy pro daná pracoviště
* Navrhuje a implementuje nové postupy a technologie v oblasti svařování a následného rovnání
* Spolupracuje na projektech technologického charakteru dle definovaného projektového plánu
* Školí a podporuje svařovací personál v rámci nových postupů
* Zajišťuje dodržování bezpečnostních standardů a normativů

Co od Vás očekáváme
* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Relevantní praxe v oboru svařování
* Min. kvalifikace IWS (mezinárodní svářečský specialista)
* Znalost EN15085 – výhodou
* Praxe se svařováním hliníku – výhodou
* Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
* Angličtina – aktivní znalost
* Iniciativnost a samostatnost

Na co se můžete těšit
* Jednou za rok se můžete těšit na bonus ve výši až jedné mzdy.
* Před letní dovolenou a Vánocemi vás jistě potěší půlroční prémie 6000 Kč.
* Víme, že doprava něco stojí, a proto vám přispějeme až 3 000 Kč na dopravu do práce.
* Po domluvě s vedoucím možnost home-office.
* Přispějeme vám navíc 2% hrubé mzdy na penzijní připojištění.
* Těšit se můžete na body z Cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod.
* Sportovat nebo jen tak relaxovat můžete s naší „Multisportkou“
* Dostanete od nás stravenky, na jídlo můžete chodit do naší závodní kantýny.
* Můžete využívat také naše zvýhodněné mobilní tarify - zapojit můžete i svoji rodinu a známé
* Vzdělávat a rozvíjet se u nás můžete na různých kurzech. Od čistě profesních dovedností až po lekce angličtiny a němčiny pro ty, kdo tyto jazyky využijí v práci.
* Energii můžete načerpat díky 25 dnům dovolené.
* Z centra Brna vás dovezeme naším autobusem. Nemusíte si proto dokupovat další zóny na „šalinkartě“.
* Na začátku vás zaškolíme - na pozici postupně projdete kompletním adaptačním programem.
* Nabídneme vám jistotu a stabilitu práce.
* Pokud budete chtít, můžete se zapojit do nejrůznějších sportovních/ kulturních/ společenských firemních akcí a potkávat se tak s kolegy i mimo práci.

Zaujala Vás pozice technologa svařování a máte zájem přidat se k našemu týmu? Zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

IFE–CR, a.s.

Evropská 839
664 42 Modřice

Kontaktní osoba:
Lenka Medková